fbpx
hosting image

E-mail na vlastní doméně

Asi to známe všichni. Píšete důležitý email, odešlete ho a čekáte na odpověď. Jenže ta ne a ne přijít. Jistě, může to mít řadu příčin ale proč snižovat svoji šanci na odpověď špatně nastaveným emailem…

V dnešní době má spousta menším firem mailový server na vlastní doméně. Problém je, že není vždy dobře nastavený. Následek toho je, že vám odchozí emaily končí ve spamových filtrech.

Jak si na tom stojí právě vaše doména, zjistíte na stránce www.mail-tester.com
– Digitree.cz

Už nikdy nepřijdete o svoje kontakty!

Běžná situace, která začíná koupí nového telefonu. A začíná boj s nastavováním kalendáře, emailů a hlavně kontaktů. S naším emailem už tohle řešit nemusíte. Stačí se na novém telefonu přihlásit se svým email účtem a veškerá synchronizace proběhne automaticky na všech zařízeních.

Webhosting a mailhosting na Digitree.cz zahrnuje

  • Standardní protokoly SMTP, POP3, IMAP
  • ActiveSync pro snadné sdílení kontaktů a kalendářů
  • DKIM a SPF podpisy
  • Webmail se sdíleným kalendářem a kontakty
  • Filtry, přesměrování emailu
  • Neomezené množství schránek

Více než jen e-mail

Díky velkému množství synchronizačních protokolů má naše služba spoustu užitečných funkcí. Můžete si tak nasdílet kalendáře nebo kontakty, které se vám budou synchronizovat na všech připojených zařízeních.

 

Součástí emailu je antivirová a antispamová ochrana s pokročilou úrovní zabezpečení. Dále pak vlastní filtry pošty, aliasy, přeposílání, automatické odpovědi a mnoho dalšího. Ke schránce kontaktům a kalendáři máte přístup odkudkoliv. Můžete tedy použít, webové rozhraní, mobilní aplikaci nebo e-mailového klienta v počítači.