fbpx
hosting image

Cloud na vlastní doméně pro firmy

Snadný přístup odkudkoliv, špičkové zabezpečení, spolupráce s ostatními v reálném čase, online editace dokumentů přímo v prohlížeči, mobilní a desktopové aplikace a samozřejmě pokročilé sdílení dokumentů. Ano to vše na vlastní doméně.

Rádi bychom vám představili opensource alternativu ke službám typu Dropbox, Google Disk, One Drive atd…. Řeč je o Nextcloudu, aplikaci, která vám toho nabídne mnohem víc. 

Cloud na Digitree.cz zahrnuje

  • Instalaci na vlastní doméně „cloud.vašedomena.cz“  
  • SSL certifikát
  • Online editace dokumentů
  • Verzování souborů
  • Kalendář, kontakty, e-mail, chat, kanban organizace
  • Pokročilé sdílení souborů

Sdílení bez starostí

Možná to znáte. Rádi byste své soubory sdíleli s kolegy ale na veřejné servery je nahrávat nechcete a u Google účet nemáte a zřizovat ho nebude. S naším cloudem to bez problémů vyřešíte. Jednoduše přes odkaz nesdílíte složku nebo soubor, zadáte heslo a odešlete link příjemci. 

Soubory stále s sebou

Díky mobilním a desktop aplikacím pro všechny platformy máte svoje soubory stále s sebou. Navíc se soubory a složky automaticky synchronizují mezi všemi zařízeními.

Online editace dokumentů

Zapomeňte na Excel, Word a PowerPoint. Součástí cloudu je vlastní kancelářská aplikace, která vám umožní tvorbu a editaci běžných office dokumentů odkudkoliv.

Spolupráce v týmu

Vaši zaměstnanci mohou využít firemního chatu, můžou využít kanban plánovací tabule, kterou si upravíte podle potřeby společnosti. Budete tak mít přehled o úkolech, na kterých se právě pracuje. Přístup do cloudu je možný z webu, počítače nebo z mobilní aplikace.

Mnohem víc než čekáte

Cloud toho umí daleko více. Navíc se na jeho vývoji neustále pracuje a díky tomu se možnost využití neustále rozšiřuje…